Sütlük dolabı motoru CD621

Sütlük dolap motorlarımız orjinal çıkmadır. Her çeşit teknik kontrolleri, yağ değişimi, boyanması ve diğer bakımları yapılmış olup, firmamızca  çalışma garantilidir. Ürünlerimiz orjinal fransız tecumseh ve abd üretimi olan copeland, birstol markalarıdır. Resimde göründüğü üzere 220 volt sütlük motorlarının kutu role takımlarını kapasitör sorunları olmaması için motorların büyüklüklerine göre kendimiz tasarlıyoruz. Motorlarımıza çalışma garantisi veriyoruz. Montajdan kaynaklı arızalar dışında çalışmayan ürün olursa geri iade garantisiyle almaktayız. Eski soğutma sistemindeki iç ünite, dış ünite ve bağlantı boruları bir yerden delinmiş gaz kaçırıyor veya tıkalı ise motorun arıza yapması kaçınılmazdır. Motor almadan önce kesinlikle sisteminizi bir soğutma ustasına kontrol ettirmenizi önermekteyiz. İkinci el sütlük motor ihtiyaçlarınız için lütfen Whatsapp hattından 0532 677 51 68  bizlere yazınız. en kısa sürede size dönüş yapacağız.

CR24KQ TFD Copeland – Çıkma ikinci 2.el soğutucu kompresör 2 beygir sütlük dolabı motoru ekovat
2.el çıkma bristol beygir 3 beygir hp sütlük motoru
2.el çıkma copeland 4 beygir hp sütlük motoru
2.el çıkma bristol 2.5 beygir hp sütlük motoru 2.5

3 beygir (hp) market sütlük motoru, Sütlük kompresörü

Çıkma sütlük motoru, klima ve soğutma sisteminin en önemli bileşenlerinden biridir. Tüm kurulumun verimliliğine ve yeterliliğine bağlıdır, bu nedenle odanın sıcaklığına ve koşullarına göre seçilmelidir. Müşterilerimizin bu konudaki farklı ihtiyaçlarının farkındayız, bu nedenle geniş çalışma aralıkları, yapısı, uygulamaları ve soğutma sistemleri ile çok çeşitli soğutma kompresörleri sunuyoruz. Teklifimiz, hem küçük odalar için küçük soğutma kompresörlerini hem de büyük endüstriyel soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde bile başarıyla kullanılabilen büyük cihazları içerir. Diğerlerinin yanı sıra şunları bulabilirsiniz: hermetik ve yarı hermetik soğutma kompresörleri; piston ve spiral; döner ve krank mili – böylece sütlük motoru odadaki gereksinimlerinizi ve koşullarınızı tam olarak karşılayan bir ürünü kolayca seçebilirsiniz. 2.el tecumseh ekovat sütlük motorunda sıkıştırma, Satılık üst kısımda bulunan iki eleman tarafından gerçekleştirilir. Emme gazı 2.el motora emme bağlantısından girer ve elektrik motorunun etrafından akarken yağ damlacıkları ayrılarak yağ karterine düşer. 2.el sütlük motorundan gaz, sıkıştırıldığı ve tahliye bağlantısı yoluyla tahliyenin yayıldığı kaydırma elemanlarına girer.

 

Sütlük dolabı motoru, 2 beygir (hp) sütlük kompresör fiyatı

Sütlük dolabı motoru, boşaltılması gerekebilecek bir tahliye tavası bulunur; Bu tavada buz görürseniz, bu genellikle tahliye hattının biraz tıkalı olduğu ve buna karşılık, tahliye edilmesi gereken suyun tamamen boşalmadan önce soğuduğu ve buzlandığı anlamına gelir. Bu sorunu göz ardı etmek, tahliye hattının tamamen tıkanmasına ve ünitenin aşırı ısınmasına veya suyun üniteye geri dönmesine neden olabilir. Hattı tıkanıklıklar, bükülmeler veya yapılması gereken diğer onarımlar için kontrol edin. Soğutma sıcaklığınızla ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz? Şişe buzdolabınız soğutmuyor mu? sütlük dolabı motorunun yiyecekleri yeterince soğuk tutması, ticari şarküteri dolabı motoru cihaz için gerekli bir işlemdir ve bu nedenle bu sorunu hızlı bir şekilde çözmeniz gerekir. Öncelikle cihazınızı inceleyin. Doğrudan duvara mı yerleştirilmiş? Havanın düzgün bir şekilde sirkülasyonu için yer açmak için ticari buzdolabınızın duvardan biraz uzağa yerleştirilmesi gerekir. Ticari sütlük dolabının sayısız açma ve kapama işlemine dayanacak şekilde yapılmıştır, ancak bazen aşınma ve yıpranma nedeniyle conta aşınabilir. Ünitenin uygun soğutma işlemlerini gerçekleştirebilmesi için kapınız düzgün bir şekilde kapanmalı ve tamamen kapatılmalıdır. Ayrıca sıcaklık kontrol göstergesinin yanlış okuma yapması veya tamamen bozulması gibi bir probleminiz olabilir. Bu durumda, True gibi üreticiler, sıcaklık göstergesinin değiştirilmesini kolaylaştırdı. Yanlış sıcaklık okumanız, tıkalı bir havalandırmadan da kaynaklanabilir. Termostatın gerçekten çalıştığından emin olmak için bir termometre kullanarak sıcaklığınızı iki kez kontrol edin.

4 beygir R407 R22 R404 Gazlı sütlük dolap kompresörü nerelerde kullanılır ?

 • Soğutmalı sütlük dolapları, Soğutmalı sütlük Servis Tezgahları, Balık Teşhir Tezgahları, Peynir ve sütlük Şarküteri Tezgahları, Spot Mağazalar / Dürtü Teşhirleri ve Dondurucu ekipmanları
 • Fişli ve Uzak Soğutmalı Dolap Çeşitleri
 • Soğutma Kabini Yenileme Hizmetleri / Yenilenmiş Soğutmalı Dolaplar
 • Soğutma Ekipmanları – kompresörler, yoğunlaştırma üniteleri, paketler, yoğunlaştırıcılar, evaporatörler ve soğutucular
 • Hidrokarbon çözümleri dahil klima
 • 2 beygir (hp) sütlük dolabı kompresörü h6
 • Sütlük dolabı kompresör fiyatları t2
 • Market sütlük motoru ekovat kompresörü h5
 • Sütlük motoru, Market sütlük dolabı kompresörü h7
 • Soğutucular
 • Soğuk Odalar
 • Teslimat & Kurulum Hizmeti
 • Soğutma Sistemleri Tasarım ve Mühendisliği
 • Soğutma Grubu Kapıları, Işıklar, Fanlar ve Savak cam ekranları dahil olmak üzere Soğutma Enerjisi / Eko-Yükseltmeler
 • Et ve Sebze ürünleri için Nemlendirme ve Buğulanma Sistemleri