İkinci el Soğutma kompresör fiyatları

Soğuk Hava Deposu Kompresör fiyatı

Soğuk Hava Deposu kompresör fiyatı

Market Sütlük Dolabı kompresör fiyatı

Market Sütlük Dolabı kompresör fiyatı

48000 btu klima kompresör fiyatı

48000 btu klima kompresör fiyatı

Chiller kompresörü fiyatı

Chiller kompresörü fiyatı

Çıkma inverter klima kompresörü, revizyonlu klima kompresörü fiyatı

Çıkma inverter klima kompresörü, revizyonlu klima kompresörü fiyatı

Kasap Şarküteri Dolabı Çıkma kompresörü fiyatı

Kasap Şarküteri Dolabı Kompresör fiyatı

İkinci el Soğutma kompresör fiyatları için whatsapp hattımızdan mesaj yazmanız yeterlidir. Ürünlerimiz 2.eldir. Orjinal çıkma olup her çeşit teknik kontrolleri yapılmıştır. firmamızca çalışma garantilidir. Lütfen istediğiniz soğutma ekovat motorun beygir (hp), volt, artı eksi çalışma biçimi, gaz bilgilerini yazınız. Veya elinizdeki motorun etiket resmini gönderiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Ekobuz soğutma, rekabetçi fiyatlarla en iyi soğutma kompresör türlerini sunarak Türkiye’de soğutma kompresörü satın almak isteyen herkese yardımcı olur.

Soğutma ve soğutucu kompresörleri nelerdir?

Halk arasında “Ekovat” olarak da bilinen soğutma motoru veya soğutma kompresörü, soğutma ve soğuk hava depolarında soğuk odalardaki iç parçalardan biridir. Görevi, soğutucu gazın (Freon veya amonyak) çekilerek sıkıştırılmasıdır.

Soğutma kompresörlerinin fiyatlarını belirleyen faktörler

Soğutma kompresörlerinin fiyatları aynı değildir; Bunu etkileyen pek çok faktör vardır – artış veya azalma – bunlardan belki de en önemlileri şunlardır:

Kapasite

Pistonların (kompresörlerin) farklı kapasiteleri ve boyutları vardır. Kompresördeki tank ne kadar büyük olursa fiyatı da o kadar yüksek olur.

Gücü ve işin tamamlanma hızı

Kompresörlerin gücü “mekanik beygir gücü” birimiyle ölçülür, Kompresör ne kadar güçlüyse işlevini o kadar iyi yerine getirir. daha kısa sürede.
Sonuç: Hp veya Beygir güç ünitesi işin tamamlanma oranını ölçer.
Dolayısıyla kompresör ne kadar güçlü olursa fiyatı da o kadar yüksek olur ve genellikle müşteri ihtiyacına uygun güçte çalışan kompresörü seçer.

Marka

Kompresör üretimi ve tedariği konusunda uzmanlaşmış birçok firma mevcut olduğundan soğutma ve dondurma kompresörü fiyatları kalitesine ve markasının popülerliğine göre değişmektedir.
Örneğin: “Tecumseh” kompresörlerin fiyatı, Copeland kompresörlerin Türkiye’deki fiyatından farklıdır.

Modeli

Soğutma kompresör firmaları farklı model ve şekillerde kompresör üretmekte olup, her model kendi özelliklerine ve kullanım amacına göre fiyatlandırılmaktadır.
Tavsiye: Satın almadan önce soğutma kompresörü fiyatlarını dikkatlice sorunuz ve firmanın sunduğu modellerin özelliklerini öğreniniz.

Üretim ülkesi

Soğutma kompresörlerinin fiyatı üretildiği ülkeye göre değişmektedir. Çin kompresörleri ve Avrupa kompresörleri bulunmaktadır.
Bu farkın nedenleri:
Kalite: Avrupalı ​​veya Çinli şirketlerin piston üretiminde kullandığı iç parçaların dayanıklılığının ve tasarımının derecesi.
İthalat fiyatı: Çin’den piston ithal etmenin maliyeti,Bir Avrupa ülkesinden ithalat fiyatından farklıdır. 

İkinci el soğutma kompresörü 2 beygir (hp) WT-881
İkinci el soğutma kompresörü 2.5 beygir (hp) AE-773
İkinci el soğutma kompresörü 3 beygir (hp) GV-763
İkinci el soğutma kompresörü 3 beygir (hp) RR-905
İkinci el soğutma kompresörü 4 beygir (hp) FV-868
İkinci el soğutma kompresörü 5 beygir (hp) ZF-894
İkinci el soğutma kompresörü 5 beygir (hp) VY-981
İkinci el soğutma kompresörü 5 beygir (hp) KS-460
İkinci el soğutma kompresörü 6 beygir (hp) UK-703

Tip (Soğutucu kompresör tipleri)

Soğutma ve dondurma kompresörlerinin fiyatları kompresör tipine ve çalışma mekanizmasına göre değişmektedir. Vidalı kompresörler ve santrifüj kompresörler bulunmaktadır. R22, R407, R404 gazını sıkıştırmak için kullanılan kompresörler ve amonyak gazını (amonyak) sıkıştıran kompresörler de bulunmaktadır. 
Bizimle birlikte okuduğunuz gibi, bir kompresörün fiyatıı etkileyen pek çok faktör vardır ve bu da müşteriyi, bir kompresör türünü satın almaya karar verdiğinde büyük bir kafa karışıklığına sokar.

AnasayfaWhatsappÜrünlerİletişim