Süt-soğutma-tankı-motoru-2.el-c4

Süt soğutma tankı motoru 2.el VN480

Süt soğutma tankı motoru

Bu dikey süt soğutma tankı (aynı zamanda süt soğutucu, süt depolama tankı, paslanmaz çelik tank olarak da bilinir) esas olarak süt veya diğer sıvıların soğutulması için kullanılır;
Uluslararası ileri teknolojiyi benimser, ithal kompres makinesi, güvenlik ve koruma sistemi, mikro bilgisayar monitörü, poliüretan köpürtme, petek levha evaporatör gibi ileri teknik ve ekipmanları benimser. Kolay temizlik için ceket katmanı ve Pu yalıtım katmanı, dış ve iç ayna cilası ile üç katmandan oluşur ve soğutma ünitesi ünlü markayı kullanır;
Yatay tipe göre küçük arazi alanı; toplu süt soğutma tankı / süt soğutucu Genel motoru olarak konuşursak, mera, süt istasyonu, süt fabrikası, gıda fabrikası ve içecek fabrikası ve eczane endüstrisi için sütü çiğ sütü en iyi durumda tutmak ve bakterileri önlemek için ideal bir soğutma ve depolama ekipmanıdır. .
Doğrudan süt soğutma tankı esas olarak taze sütün soğutulması ve depolanması için kullanılır, ayrıca diğer sıvı ürünlerin soğutulması veya depolanması için de kullanılabilir. Soğutma tankı, süt çiftliklerindeki mekanik sağım sisteminin temel ekipmanıdır. Ayrıca manuel sağım çiftliği ve süt toplama merkezlerinde ve süt üretim tesislerinde taze sütü en iyi durumda tutabilen ve bakteri üremesini önleyebilen yaygın olarak kullanılmaktadır. süt tankları endüstri standardını belirliyor. Güvenilir ve dayanıklı, yıllarca sorunsuz performansa, en düşük işletme maliyetlerine, hassas sıcaklık kontrolüne ve çok çeşitli standart özellik ve seçeneklere güvenebilirsiniz. Süt soğutma ve depolama sistemleri Süt soğutma tankı kompresörü (2.el)
konusunda uzmanız . Dayanıklılık ve temizleme kolaylığı için cilalı paslanmaz çelikten üretilen Mueller süt soğutucularımız, 3-A Hijyen gereklilikleri de dahil olmak üzere dünya standartlarını karşılar veya aşar . Uygun soğutma sıcaklıklarını korumak için sprey köpük yalıtımlı çift duvarlı yapıya sahiptirler. Ayrıca maksimum soğutma gücü ve düşük enerji maliyetleri için özel Temp-Plate® ısı transfer yüzeyimizi de kullanıyoruz.

Toplu süt soğutucularımız, küçük ve büyük operasyonların ihtiyaçlarına uyacak motoru  şekilde 500 ila 8.000 galon arasında 15 model ve 13 boyutta mevcuttur. Ayrıca standart olarak ağır hizmet tipi karıştırıcılar ve otomatik yıkama sistemleriyle birlikte gelirler ve en uygun özellik yelpazesini sağlayan Mueller soğutma ve kontrol sistemleri kullanılarak operasyonel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilirler.
Günümüzde süt sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte soğutma ve sigorta sektörü de sürekli yeni süt depolama tankları geliştiriyor. Şirketimiz ulusal bilimsel ve teknolojik yenilik ve enerji tasarrufu kavramına aktif olarak yanıt vermekte ve sürekli araştırma ve iyileştirme yoluyla yeni tip doğrudan soğutmalı süt depolama tankı geliştirmektedir.

Doğrudan soğutmalı süt depolama tankı farklı sıvıları soğutabilir ve koruyabilir. Süt, plazma, meyve suyu, şarap ve diğer sıvılar genellikle soğutma ünitesi ve tank gövdesinden oluşur. Amerikan tahıl çarkı kaydırmalı esnek kompresörle donatılmıştır ve ayrıca tam motoru  otomatik temizleme sistemiyle de donatılabilir.

Doğrudan soğutmalı süt depolama tankının avantajları:

Popüler süt soğutma tankı imalat şirketi kompresör, kaliteli süt soğutma ekipmanları üreterek 1960’lı yılların başından beri Danimarka’da faaliyet göstermektedir . kompresör süt soğutma tankları dünyanın her yerine ihraç edilmektedir. 2.el Refrigeration olarak, kompresör süt tankları ve Dairy Master süt tankları dahil olmak üzere yeni süt soğutma ekipmanları tedarik ediyoruz. Bu kaliteli üreticiler, müşterinin sütünü minimum çabayla soğuk tutmasına yardımcı olan ürünler üretmiştir.

Bu makalede, mevcut farklı türdeki süt soğutma ekipmanlarından bazılarını ve bunların her biriyle ilişkili faydaları ele alıyoruz. Ancak öncelikle kompresör süt soğutma tankının bazı ortak özelliklerine değineceğiz. Süt soğutma tankları, sütün iyi koşullarda muhafaza edilmesini sağlarken sütün soğuk sıcaklıklarda saklanmasına olanak tanır. Sütün kontrol edilebilmesi için tankların üst kısmında genellikle bir menhol bulunur. Tankın çıkma ekovat motoru tasarımı da iyi düşünülmüştür, böylece sütün tanktan boşaltılması gerektiğinde, ikinci el süt soğutma tankında hiçbir şey kalmayacak şekilde tüm sütün kolaylıkla dışarı akabilmesi sağlanır.

2.el Süt Soğutma Tankları kompresörleri Nasıl Çalışır?
Muhtemelen evet ikinci el süt soğutma tanklarının harika olduğunu düşünüyorsunuz ama süt nasıl soğutuluyor ve soğuk tutuluyor? Birkaç farklı soğutma yöntemi vardır; doğrudan genleşmeli (DX) Anında Soğutma ve buz bankası en yaygın olanlarıdır.

Süt soğutma tankı kompresörü fiyatları (2.EL) 

Doğrudan genleşme – soğutucu içeren plakalar tankı çevreler. Ilık süt tanka girdiğinde bu soğuk plakalar sütü soğutur.

Anında soğutma – kalite ve gönül rahatlığı için en iyi sistem. Süt, minimum çalkalama ve maksimum tereyağı ve protein sağlayacak şekilde depolama sıcaklığında tanka girer. Gece tarifesi sırasında çalışan daha küçük yoğuşma üniteleri nedeniyle bu sistem, mevcut herhangi bir sistem arasında litre başına en ucuz soğutma maliyetini garanti eder.

Buz bankası tankı – soğutma plakaları yerine soğuk su üretilir ve bu soğuk su daha Süt soğutma tankı kompresörü fiyatları (2.EL) sonra sütü soğuk tutmak için tankın dışından dolaştırılır. İçinde soğutucu bulunan bakır borular suya yerleştirilerek su soğutulur. Bu daha sonra sirküle edilecek suyu soğutur. Soğuk su/buzun herhangi bir zamanda üretilebilmesi nedeniyle bunun genellikle faydalı bir yöntem olduğu düşünülmektedir. Süreci daha uygun maliyetli hale getirebilecek düşük enerji süreleri.

— Doğrudan soğutmalı süt depolama tankı, daha uzun ekovat servis ömrüne sahip olan SUS-304 paslanmaz çelik plakayı benimser

— Isı yalıtımı dayanıklıdır ve ekipmanın çalışması durduktan sonra sıcaklığın 24 saat içinde 2 dereceden fazla değişmeyeceği garanti edilebilir.

— Soğutma hızı hızlıdır. 35°C’den 2°C’ye düşürmek genellikle yalnızca 1 saat sürer

— Evaporatör, sıvının donmamasını sağlayacak şekilde fiyatları makul şekilde tasarlanacaktır.

— Tam otomatik kontrol sistemi, daha rahat çalışma 6. Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir

Doğrudan soğutmalı süt tankının tanıtımı

Süt Soğutma tankı meralarda mekanize sağımın ana destek ekipmanıdır. Mera ve sağım istasyonlarında manuel sağım, süt fabrikalarında taze sütün soğutulması ve saklanması için daha uygundur. Esas olarak taze süt ve diğer sıvı malzemelerin soğutulması ve depolanması için motoru kullanılır. Otomatik kontrol sistemi sayesinde, tek adımlı gözlem ve çalıştırma, soğutulmuş çiğ sütün hızlı bir şekilde istenen sıcaklığa (°C) düşmesini ve sıcaklığın 4 beygir hp sabit kalmasını sağlayabilir. Bakteriyel üremeyi önleyebilir ve çiğ sütü A sınıfı süt durumunda tutabilir.

Doğrudan soğutmalı süt tankının prensibi ve yapısı:
Süt Soğutma tankı esas olarak tank gövdesi, karıştırıcı, yıkayıcı, soğutma ünitesi ve elektrik kontrol kutusundan oluşur. Süt soğutma tankı yatay eliptik gövdelidir. İç ve dış tanklar arasında poliüretan sert köpük levha kullanılmıştır. Malzeme, düşük ısı iletkenliğine, hafifliğe, yüksek mukavemete ve düşük su emilimine sahip bir ısı yalıtım katmanına sahiptir ve iyi bir ısı koruma performansına sahiptir. Ürün ileri tasarım ve üretim ekovat fiyatları teknolojisine sahip olup, güvenilir performansı, soğutma, ısı yalıtım performansı ve sağlık standartları ile ileri düzeyde uyumludur.

Doğrudan soğutmalı süt tankının özellikleri:
1. Tank duvarında, sütle doğrudan ısı ve soğutma alışverişi yapmak için gelişmiş plakalı buharlaştırıcı kullanılır.
2. Soğutma kompresörü Fransa’dan ithal edilmektedir. Aşırı yük veya sistem arızası nedeniyle motoru yakmayacak güvenilir nötr nokta koruyucusu ile donatılmıştır.
3. Tüm tanklar, otomatik basınçlı temizleme ve 3 beygir hp manuel ve otomatik karıştırma cihazlarıyla SUS304 veya 316 paslanmaz çelikten yapılmıştır.
4. İyi ısı yalıtım performansına sahip yalıtım katmanında yeni poliüretan köpük teknolojisi kullanılmıştır.

Yüksek kaliteli süt (ve/veya su) soğutucular.
Tanklar her sağım için sütün 35°C’den 4°C’ye hızlı bir şekilde fiyatları soğutulmasını sağlar. Tankların tüm parçaları yiyecek ve içeceklerle temasa uygun AISI 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Soğutucunun sirkülasyonu, tankın 2 beygir hp alt kısmında, lazer kaynağıyla birleştirilen paslanmaz çelik levhalar arasında meydana gelir. Bu sayede süt çok daha hızlı soğur. Soğutma işlemi minimum düzeyde bakteri üremesi sağlanarak gerçekleştirilir.
Tankta sütün homojenleşmesini sağlamak için sütü belirli aralıklarla karıştıran paslanmaz çelik karıştırıcı bulunmaktadır. Süt soğurken sürekli çalışır, soğuduktan sonra ise periyodik olarak çalışır.
Bakteri oluşumunu ve çoğalmasını durdurmak için süt soğutucunun içindeki kaynak artığı dikkatlice kesilir. Bu sayede pürüzsüz bir yüzey elde edilebilir. Tanklar ayarlanabilir ayaklar sayesinde sütün kolaylıkla boşaltılabilmesi avantajına sahiptir.

Teknik Özellikler
AISI 304 paslanmaz çelik
Rollbond evaporatör, 2mm motoru taban plakası için özel lazer kaynak teknolojisi ile birleştirilmiştir
İç sac 1,5 mm
1mm dış sac 2 beygir hp
Soğutma ünitesi ve tank gövdesi tankın altında ekovat monolitik fiyatı bir taban üzerine monte edilmiştir
Süt için pervaneli karıştırıcı
50mm su bazlı yüksek yoğunluklu poliüretan yalıtımlı, HCFC içermez
Drenaj DN 32 / DN40 / DN50 (kelebek vana)
Tek parça yaylı kapak sistemi
Ürünün kapağında 20 cm çapında delik bulunmaktadır.
Tasarım, soğutucunun tamamen boşaltılmasına olanak sağlar.
Üst sınıf elemanlar, lazer ve argon fiyatı kaynaklı, pürüzsüz cilalı.
Tanklar ayarlanabilir ayaklara sahiptir.

TZ-967 Süt soğutma tankı motoru (2.EL) 
NJ-901 Süt soğutma tankı motoru (2.EL) 
AW-467 Süt soğutma tankı motoru (2.EL) 
CB-938 Süt soğutma tankı motoru (2.EL) 

2.el süt Soğutma sistemi motoru
Hızlı ve buzlanmasız soğutma sağlar. (belirli bir ekovat kapasite için tavsiye edilen minimum süt miktarına göre)
R-404A soğutucu akışkan
Süt soğutucuları, her sağımın ortam sıcaklığında 35 santigrat dereceden 4 santigrat dereceye kadar soğutulmasını sağlar
Opsiyonel olarak – 2/4/ 6 mod

Elektriksel özellikleri
IP 65 koruma sınıfına sahip motoru elektronik bileşenler
220 volt – 280 volt enerji ile çalışabilir ekovat (Polonya’da standart 230 V)
Dijital sıcaklık göstergesi
Özel tasarım, kullanımı kolay tank ve süt sıcaklığının termostat/kontrolör üzerinden kolay kontrol ve düzenlenmesi
Özel yazılım ile otomatik karıştırma programı, süt istenilen değere ulaştıktan sonra istenilen aralıklarla ayarlanabilmektedir (3 dakika çalışma ve 7 dakika duraklama)

Kapasite : 125 litre
Elektrik tüketimi : 0,83 kW
Kompresör gücü : 0,5 Hp
Minimum süt hacmi : 30 litre Tank ağırlığı : 85 kg Ebatlar : 68/85/135 cm Opsiyonel :