Market dolabı motoru, Market sütlük motoru (2.el)

Bir market dolabına yatırım yaparak favori konserve ve şişe içeceklerinizi en uygun servis sıcaklığında tutun. İhtiyacınız olan her türlü ayara uyum sağlamak için çeşitli stil, boyut ve kaplamalarda geniş bir içecek soğutucu yelpazesi sunuyoruz. Motoru İster yakın zamanda yenilenmiş bir mutfak için ister dışarıda güvertede olsun, yaşam tarzınıza uygun en iyi modeli bulmakta sorun yaşamayacaksınız. Solo İçecek market dolabı kompresörü Bağımsız içecek buzdolabı seçeneklerimiz arasından seçim yapın ve çok yönlülüğü garanti etmeyen bir soğutucuya yatırım yapın. Alanınız için en iyi modeli kolayca bulabilmeniz için, 62 ila 206 kutu arasında saklama kapasitesine sahip geniş bir bağımsız buzdolabı motoru ürün yelpazemiz ve 14,5 fit küp kadar geniş içecek merkezlerimiz bulunmaktadır. Solo içecek buzdolapları mezuniyet partileri, doğum günü kompresörü kutlamaları market ve diğer etkinlikler için, market mükemmel şekilde soğutulmuş bir içeceğin tadını çıkarmak istediğiniz her yerde en iyi seçimdir. Bu ünitelerin çoğu, içeceklerinizi donmadan etkili bir şekilde en düşük sıcaklığa kadar kompresörü soğutmak için 50’li yılların ortalarından 30’lu yaşlara kadar (bazıları 32°F kadar soğuk) sıcaklıklara ulaşmak için güçlü kompresör tabanlı soğutma sistemleriyle tasarlanmıştır.

Ankastre İçecek market dolabı motoru
Yerleşik bir içecek buzdolabına yatırım yaparak depolama kapasitenizi optimize edin ve değerli zemin alanından tasarruf edin. Bu tezgah altı soğutucular, mutfaklarda, evdeki barlarda ve eğlence odalarında rahat kuruluma imkan market verecek şekilde önden havalandırmalı bir tasarımla tasarlanmıştır. Seçimlerimiz piyasadaki en ince seçeneklerden bazıları olup, sol veya sağ menteşeli kapı konfigürasyonları ve en sevdiğiniz içeceklerden 152 kutuya kadar saklama kompresörü seçenekleriyle benzersiz çok yönlülük sunar. Evinizin dekoruna en uygun olanı bulabilmeniz için çok sayıda boyut, kapı stili ve kaplama mevcuttur.

2.el Hava İçecek market dolabı motoru
Dış mekan içecek buzdolaplarımızdan biriyle arka bahçenizi mükemmel bir yaz tatiline dönüştürün. Bu dayanıklı içecek soğutucuları, Doğa Ana’nın sert unsurlarına her gün maruz kalmaya dayanacak şekilde tamamen paslanmaz çelik dış yüzeyle market kaplanmıştır. Dış mekan buzdolaplarımız, sıcaklıkları 30’ların düşük/orta derecelerinde kompresörü tutmak için güçlü fan zorlamalı soğutma teknolojisi kullanır, böylece en sıcak günlerde bile her motoru zaman buz gibi bir ferahlık garanti edilir. Güvertenizi veya havuz evinizi açık hava içecek buzdolabıyla destekleyin ve bir sonraki barbekünüze sonsuz miktarda soğuk içecek sağlayın.

Ticari İçecek market dolabı kompresörü
Restoranınızı, marketinizi veya profesyonel mutfağınızı birinci sınıf bir ticari içecek buzdolabıyla donatın. Bu soğutma cihazları, çoğunun ticari uygulamalar için test edilmiş ve onaylanmış olması nedeniyle geleneksel modellerden farklıdır. Odanın her yerinden dikkat çeken çekici bir teşhir için kompresörü geniş kapasiteli içecek mağazalarımız arasından seçim yapın. Verimliliği artırmak market amacıyla bu ticari ünitelerin çoğunda, istenmeyen ısınmayı ve UV ışınlarının neden olduğu hasarı önlemek için çift camlı temperli cam bulunur. Soğuk havayı iç mekana eşit şekilde dağıtmak ve sıcak nokta olasılığını ortadan kaldırmak için güçlü kompresör tabanlı soğutmayla donatılan bu ticari içecek soğutucuları, stoklarınızın asla risk altında kalmamasını sağlayacaktır.

Yan Yana İçecek market dolabı motoru
Yan yana içecek buzdolaplarımızdan biriyle gazlı içeceklerinizi, biranızı, şişelenmiş sularınızı ve daha fazlasını mükemmel derecede soğuk tutun. Birden fazla içecek türünü aynı anda depolayabilen market çok bölgeli motoru soğutucular sunuyoruz, böylece sevdiğiniz tüm içecekleri tek bir cihaz altında rahatlıkla barındırabilirsiniz. Paslanmaz çelik çift kanatlı kapılar ve mavi LED iç aydınlatma seçenekleriyle, bu yan yana içecek merkezleri 160’a market kadar az kutuyu, yani 296’ya kadar kutuyu kompresörü kolaylıkla tutabilir. İster sınırlı mutfak alanını barındırmak için yerleşik bir çözüme, ister bir sonraki partinizde ultra soğuk içecekler sağlamak için bağımsız bir buzdolabına ihtiyacınız olsun, yan yana soğutucu serimiz piyasadaki en soğuk ürünlerden bazılarıdır.

Çeşitli içecek buzdolabı koleksiyonumuzu karşılaştırın ve EdgeStar, Danby, market Avanti, Avallon, Summit ve kompresörü daha fazlası gibi önde gelen markalardan düşük fiyatlarla alışveriş yapın.
İçecek buzdolapları, soğuk içeceklerinizi ana buzdolabınızdan uzak yerlerde saklamanıza olanak tanır. Boyutları çok farklılık gösterse de bu ürünlerin çoğu kolayca taşınabilir ve evinizin birçok yerine kurulabilir.

Bu, soğuk içeceklerinizi iç mekanda veya dış mekanda saklama esnekliğinin yanı sıra buzdolabınızda 2.el yerden tasarruf etmenizi sağlar. Ek olarak, mevcut modellerin çoğunda bulunan ayarlanabilir ayarlar, bira veya şarap gibi belirli ürün türlerini en uygun sıcaklıklara kadar soğutmanıza olanak tanır.

2. Ne Tür İçecek market Buzdolabına İhtiyacım Var?
Sonsuz gibi görünen boyut ve seçenek çeşitliliği nedeniyle kullanımınıza mükemmel bir model bulmak kolaydır. Genellikle bu tür cihazlar ya bağımsız ya da ankastredir. Bağımsız modeller, onlara güç sağlamak için uygun bir elektrik prizinin bulunduğu iç veya dış mekanlarda herhangi bir yerde saklanabilir.

Ancak kompresörünün düzgün çalışabilmesi için çevresinde bol miktarda açık alan olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Buna karşılık, ankastre modellerin tezgahın altındaki boş bir alana kurulması gerekir. Bu tip buzdolapları, çalışma sırasında sıcak havayı güvenli bir şekilde dışarı ve kendilerinden uzaklaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

3. İçecek Buzdolaplarının Boyutları/Kapasitesi Nelerdir?
İçecek merkezleri küçük, orta sınıf ve büyük boyutlarda mevcuttur. Daha küçük kapasiteli ürünler yaklaşık 60 kutu veya daha azını tutar ve bir veya iki kişi için mükemmeldir; orta boy modeller ise 80 ila 100 kutu arasında depolar. Daha büyük üniteler 150 kutu veya daha fazlasını tutabilir.

Kapasite arttıkça cihazın boyutunun da artacağını unutmayın; bu nedenle, seçtiğiniz üniteyi alacak alana sahip olduğunuzdan emin olun. Ayrıca, konserve içecekleri, küçük şişeleri, şarap şişelerini veya bu üçünün bir karışımını mı depoladığınıza göre dahili kapasitenin etkilenebileceğini unutmayın .

4. Konum Ne Tür İçecek market Buzdolabı Almam gerektiğini Nasıl Etkiler?
İçecek buzdolabını nereye koyacağınız, ne tür bir buzdolabı satın almanız gerektiğini belirleyecek çok önemli bir faktördür. 2.el Cevaplamanız gereken ilk sorulardan biri, buzdolabınızı dışarıda mı yoksa içeride mi istediğinizdir.

Dış mekan içecek buzdolapları, verandanızda, terasınızda veya arka verandanızda soğuk içecekleri saklamak için mükemmeldir ve ayrıca barbekü ızgaranızın, yüzme havuzunuzun veya jakuzinizin yakınında olması da harika olabilir. Buzdolabınızın dışarıda olmasını planlıyorsanız, paslanmaz çelik dış cepheye ve olası üç camlı cam kapılara sahip sağlam bir ürüne ihtiyacınız olacaktır.

Öte yandan iç mekan kullanımına yönelik modeller, bağımsız veya ankastre olabilir . Yerleşik üniteler, alanın kısıtlı olduğu alanlar için tasarlanmıştır ve tezgahın altına veya mutfak adasına kolaylıkla sığabilir. Bazı durumlarda çöp sıkıştırıcı gibi eski cihazların boşalttığı alanlar cihazınıza yer açabilir. Bu nedenle ankastre içecek buzdolapları mutfağınız veya ev barınız için mükemmeldir .

5. İki Farklı Sıcaklık Gereksinimine Sahip İçecekleri Saklayabilir miyim?
Çift bölgeli sıcaklık kontrolü, aynı makinede iki farklı sıcaklık bölgesinin ayarlanmasına olanak sağlayan bir özelliktir. Genellikle market dolabı motoru yan yana veya üst ve alt bölmeleri bulunur ve donma noktası daha yüksek olan şarabın konserve içeceklerin yanında saklanması için mükemmel bir çözümdür.

6. Herhangi Bir Güvenlik Seçenekleri Var mı?
Hemen hemen her şirket emniyet kilidi olan modeller sunmaktadır. Geleneksel olarak bu cihazlar, motoru kapıyı bir anahtarla kilitlemenize olanak tanır, market bu da başka birinin buzdolabını açmasını ve içindekilere erişmesini engeller. Bu özellikle reşit olmayan kişilerin alkollü içki almasını veya pahalı ürünlerin çalınmasını önlemek açısından faydalıdır.

2.el. Başka market Hangi Özel Özelliklere Sahipler?
İçecek merkezlerinde en yaygın ek seçenekler arasında dijital sıcaklık kontrolü, LED aydınlatma ve ters çevrilebilir kapılar yer alıyor. 2.el Dijital sıcaklık kontrolü, tam bir sıcaklık okumasını görmenizi ve bunu kolayca ayarlamanızı sağlar. LED aydınlatma enerji tasarrufu sağlar, genellikle daha az akım kullanır ve geleneksel buzdolabı aydınlatmasına göre daha uzun ömürlüdür. Ters market çevrilebilir kapılar, ürünün ön kapısını menteşeye göre ayarlama ve her iki yönde açma esnekliği sunar.

8. Bu Cihazların Maliyeti Ne Kadardır?
İçecek buzdolaplarının fiyat noktaları büyük ölçüde boyutlarına ve içerdiği seçeneklere göre belirlenir. En ucuz, daha küçük modellerin maliyeti 170 $ kadar düşük olabilirken, daha üst seviye veya ticari sınıf modellerin fiyatı 1.800 $ civarındadır.

Market reyon dolabı motoru 2.el

9. İçecek Buzdolapları Çok Gürültü Yapar mı?
Genellikle bu cihazlar standart boyutlu bir Market reyon dolabı motoru 2.el buzdolabı kadar gürültü yapar. Kompresörden bir miktar uğultu duyabilirsiniz, ancak normal çalışma sırasında normalde bundan daha yüksek bir ses duyulmaz. Herhangi bir yüksek ses duyarsanız, bu içecek buzdolabınızın bakım gerektirdiğinin bir işareti olabilir.

10. İçecek market Buzdolabımın Bakımını Nasıl Yapabilirim?
Ürününüzün bakımı, manuel buz çözme veya otomatik buz çözme özelliğine sahip motoru olmasına bağlı olacaktır. Manuel buz çözme ünitesinin tüm içeriği boşaltılmalı ve ardından buzunun çözülmesini sağlamak için fişi prizden çekilmelidir. Ek olarak, sızan sudan kaynaklanabilecek olası hasarları önlemek için açık havada buzunu çözmelisiniz. Bununla birlikte, otomatik buz çözme ürününde dahili bobinler, herhangi bir buz veya don oluşumunu önlemek için düzenli aralıklarla ısıtılır. Toz birikmesini önlemek için makinenin arkasındaki bobinleri yaklaşık altı ayda bir yavaşça silmeyi unutmayın.

Bu tür bir cihazın temizlenmesi genellikle standart bir buzdolabının temizlenmesinden farklı değildir. Ancak ürün kılavuzunu kontrol etmeyi ve temizlik talimatlarına uymayı unutmayın.